Partnerzy

Soled

Firma "SOLED Projekty i dekoracje świetlne" powstała w 2009 roku. Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się oświetleniem - przede wszystkim LED i światłowodowym. Jesteśmy także producentem luster z podświetleniem LED oraz profesjonalnych luster z żarówkami do wizażu. We współpracy z wizażystami stworzyliśmy produkt, który w znaczący sposób pomaga w wykonaniu makijażu. Od kilku lat z powodzeniem wyposażamy w nasze lustra oraz stanowiska makijażowe:  - studia wizażu - salony kosmetyczne i fryzjerskie - szkoły kształcące na kierunkach związanych z makijażem, kosmetyką, charakteryzacją - garderoby w teatrach i salach koncertowych - drogerie, kosmeterie, perfumerie - prywatne toaletki i domowe kąciki makijażowe  Zaufało nam wielu znanych wizażystów. Nasze lustra można obejrzeć m.in. w "Happy Face" Pani Ewy Gil, "Kolorowych Kredkach" Pani Kingi Szewczyk, u Pani Magdaleny Pieczonki, w "ProMakeUp Academy" u Pana Daniela Sobieśniewskiego.

Z tego względu, że jesteśmy producentem, możemy wykonać każdy wymiar i kształt lustra. W ofercie posiadamy zarówno lustra wiszące, lustra w ramie, jak i gotowe toaletki. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszy się stanowisko mobilne DUAL, przy którym jednocześnie może pracować dwóch wizażystów.

Lustra, które sprzedajemy posiadają 3-letnią gwarancję. Mają certyfikaty CE potwierdzone przez polskie laboratorium. Tafle używane do ich wykonania są polskiej produkcji. Żarówki, których używamy do luster makijażowych produkowane są na nasze zlecenie przez czeską firmę. Posiadają mleczny klosz, który równomiernie rozprasza światło, nie oślepiając przy tym osoby stojącej przed lustrem, jednocześnie w prawidłowy sposób ją oświetlając.

 

Żarówki neutralne, dedykowane do makijażu, imitują światło dzienne. Mają temperaturę barwową 4000K i współczynnik oddawania barw Ra>85. Praca przy takim lustrze to czysta przyjemność.

DANE FIRMY

SOLED Projekty i Dekoracje Świetlne Jacek Solka
ul. Kolejowa 12 blok C
15-701 Białystok
E-mail: wspolpraca@soled.pl
Tel.: 791-100-074

Formularz kontaktowy