Zespół

Anna Doległo

Makijaż, kosmetologia

makijaż ślubny warszawa

Makijaż ślubny i wieczorowy | Anna  Doległo

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym studiowałam farmację z dwuletnim blokiem fakultatywnym – kosmetologią farmaceutyczną. Swoją przygodę z profesjonalnym makijażem rozpoczęłam w 2007 roku po ukończeniu kursów w krakowskiej szkole Artystyczna Alternatywa. Doświadczenie zdobywałam asystując najwybitniejszym polskim makijażystom.

Miałam zaszczyt pracować na planach zdjęciowych programów telewizyjnych : The Voice of Poland, Bake Off, reklam, teledysków, eventów branżowych (m.in. Beauty Forum) i sesji zdjęciowych.

Specjalizuję się w makijażu okolicznościowym – ślubnym oraz wieczorowym. Im bardziej wyjątkowa okazja, tym bardziej cieszy mnie, że mogę wtedy pomóc innym wypaść olśniewająco. Kluczem do piękna jest moim zdaniem wyczucie. Stylu, typu urody, zalet i niedoskonałości. Na bazie takiego zrozumienia rodzą się najpiękniejsze, niezapomniane emocje i rozpoczynają metamorfozy. Każda twarz może być piękna i moją misją jest przekonanie wszystkich tych, którzy w to wątpią.

Portfolio

Formularz kontaktowy