Zespół

Richard Hade

Fotografia jedzenia

fotografia jedzenia

Fotografia jedzenia - Richard Hade

Fotografia kulinarna to już nie tylko fragment działalności profesjonalnych artystów fotografii, ale światowy fenomen, który na stałe wkroczył do masowej wyobraźni i stał się częścią codziennej dawki wrażeń estetycznych dla każdego z nas.

Z okładek niszowych pism przebił się do naszych smartfonów i instagramów, stając się jednym z najpyszniejszych aspektów naszego stylu życia. Jako miłośnik roślin, zakochany w grafice kucharz-hobbysta i profesjonalny fotograf rozumiem to lepiej niż można sobie wyobrazić. Chętnie zarażam zarówno swoim smakiem, jak i umiejętnościami.

Jestem absolwentem geodezji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Od lat zajmuję się fotografią kulinarną, portretową, projektowaniem graficznym i szeroko pojętymi sztukami wizualnymi. Fotografowałem m.in. dla Food Lab Studio, Black Real Burgers, Koko Roy, Hygge Warszawa, Obiektu Kulinarnego, Otwartej Kuchnii, Zagadki i Znajomi Znajomych. Prowadzę warsztaty z fotografii kulinarnej, zarówno w bardziej lifestylowym, jak i profesjonalnym wydaniu z użyciem lustrzanek. Pomogę Wam zobaczyć w jedzeniu miłość i piękno, którym zaczniecie się cieszyć bardziej niż jego pysznym smakiem.

Portfolio

Formularz kontaktowy